Balmar Alternator 250 AMP 12V 3.15" Dual Foot Saddle K6 Pulley - XT-DF-250-K6
SKU: 97484
Manufacturer Part #: XT-DF-250-K6
Alternator 250 AMP 12V 3.15" Dual Foot Saddle K6 Pulley
Alternator, XT Series, 250A, 12V, Saddle Mount (Dual Foot), 3.15in, K6 Serpentine Pulley, Case Ground